Як вибрати планшет для школяра

Школа » Школа онлайн | Просмотров: 25038 |

 

Impression ElectronicsImpression Electronics

 

 


Реформи в українській освіті успішно почались та набирають обертів. Школярам вже не цікаво вивчати предмети за допомогою одних лише підручників – сучасні досягнення електроніки пропонують більш цікавий та результативний метод навчання. Який саме, чи є у ньому недоліки – в інтерв’ю з керівником відділу маркетингу бренду Impression Electronics Бутенко Наталією Вікторівною.

 

 

Impression Electronics

 

 

Як ви вважаєте, як розвиток сучасних технологій може змінити навчання у школі та взагалі реформувати систему освіти? Чи помічаєте ви певні зрушення в цьому напрямку?


Сьогодні все більше і більше шкіл стають на «рейки» інтерактивної освіти. Тому логічно говорити про вдосконалення та розвиток інтерактивних методів викладання. Бренд Impression Electronics постійно підтримує та ініціює проекти в освітній сфері. Зокрема ініціативою Impression Electronics стали обладнання сучасного комп’ютерного класу в Києво-Могилянській академії, систематична підтримка конкурсів освітніх проектів та молодих науковців. А в рамках проекту «Smart Kids», що реалізується за наказом Міністерства Освіти, інноваційні рішення від компанії «Розумники» та спеціалізовані пристрої від Impression Electronics створюють надсучасне освітнє середовище у школах по всій Україні.


Також згідно з контрактом ТОВ Навігатор Корпорейшн та Міністерства Освіти в грудні 2016 року на 23 079 гуманітарних комп’ютерів, переданих Україні Китайською народною Республікою, було встановлено передове програмне забезпечення Microsoft.


Цей проект привертає увагу не тільки своїм розмахом, але ї суттю – завдяки йому вчителі та учні шкіл по всій Україні отримують можливість доступу до інформаційних технологій спеціально створеним для застосування в сфері освіти. Подібні національні програми реалізуються у багатьох сусідніх країнах, в тому числі Грузії, Болгарії, Угорщині, Румунії. ТОВ Навігатор Корпорейшн виступає в ролі партнера-продавця і провайдера сервісів Microsoft для освітньої сфери, і тому коректне налаштування та всебічна підтримка всіх програм і процесів є для компанії пріоритетом.

 

На вашу думку, якщо дитина матиме змогу користуватися планшетом на уроках в школі, вона буде ставитися до гаджет як до джерела інформації та пристрою для навчання? Чи він стане лише можливістю пограти в ігри на уроках?

 

В жодному випадку планшет не буде іграшкою для дитини в стінах школах. Інтерактивна освіта передбачає насамперед навчання, але в ігровій та доступній формі. Як показує досвід учню важко висидіти 45 хвилин, слухаючи одноманітні розповіді вчителя. Тому інтерактивна освіта – це можливість поєднувати в навчанні школярів традиційні педагогічні методи та найсучасніші технології. Користь такого комбінованого навчання очевидна: учні молодшої школи із задоволенням освоюють нові технології, ігрова форма подачі знань дозволяє краще запам’ятовувати матеріал, а також не втомлювати від великих обсягів інформації, що особливо важливо для учнів молодших класів. Навчання в ігровій формі – важлива частина педагогічного процесу в багатьох зарубіжних країнах, проте в Україні вона прийшла відносно недавно. Піонером в цій галузі у нашій країні є мультимедійне видавництво «Розумники», партнерами якого став бренд Impression Electronics.

 

Який планшет/ноутбук, з представлених у вас, можете порекомендувати саме для навчання школяру?

 

Був створений учнівський ноутбук Impression Palace Hill на базі процесора Intel, який активно використовується школярами і в поєднанні з іншими елементами екосистеми «Розумний клас» дозволяє учням молодшої школи продуктивно вчитися граючись. Перевагою ігрової форми є звичність для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінки, легке поєднання з традиційними засобами навчання, повна відповідність шкільній програмі.

 

 

palace hillpalace hill

 


Відео-урок інтерактивної освіти створений за підтримки «Розумників»:

 

 

 

Варто звернути увагу на планшет Impression ImPad 111ES FlagHill розроблений спеціально для забезпечення сучасного, цікавого і творчого навчання. Планшет виконаний з дуже міцного матового пластика, який не дряпається і на якому не залишаються помітними відбитки пальців. Важливо відзначити, що корпус пило-та вологозахищений за стандартом IP52 і здатний витримати падіння з невеликої висоти. Скромні масогабаритні показники, потужна батарея і великий сенсорний екран планшета максимально відповідають сучасним потребам при самостійному і спільному навчанні.


В комплекті планшета є спеціальна лінза з тридцятикратним збільшенням, за допомогою якої дитина може отримати базові навички роботи з мікроскопом і вивчати навколишні об'єкти. Також планшет укомплектований стилусом, який призначений для більш точного позиціонування і малювання дрібних об'єктів.


Це саме те, що потрібно дитині для навчанні!

 

Які вимоги, на вашу думку, повинні висувати батьки до пристрою, що купується для школяра?

 

Купівля планшета дитині для батьків – це реально головний біль. А для тих, які хочуть зробити покупку, не витративши зайвих коштів – тим більше. Купуючи планшет для навчання, варто звернути увагу на корпус та якість матеріалів, адже діти активні і легко можуть пошкодити пристрій. Планшет, в ідеалі, має бути захищеним від ударів та пилу, тому що дитина навряд чи буде обережно ним користуватись.


Також батькам варто звернути увагу на встановлення додаткових програм. Дитина має отримувати лише позитивний досвіт використання пристроює. Тому потурбуйтеся про встановлення «Батьківського контролю» - дитячий лаунчер. З його допомогою можна вибрати якими додатками дитині можна користуватись і встановлювати час, коли вона це може робити та контролювати які ресурси відвідує. Крутість дитячого лаунчера ще і втому, що дорослі контролюють, що саме дитина робить на планшеті, і ще це дозволяє бути впевненим, що планшет використовується за призначенням.

 

Про які новини або акції від бренду Impression Electronics ви можете розповісти?


У травні 2017 бренд Impression Electronics оновив свою лінійку трансформерів відразу двома пристроями – ImPAD W1002 та W1102. Новинки працюють на базі ОС Windows 10, яка допоможе створити повноцінне робоче місце де б ви не були. А Стильний дизайн, благородний колір, поліпшена система магнітних кріплень дозволять пристроям ідеально вписатись в ритм життя активної людини.


Ми зробили акцент на зручності та вдосконалили механізм кріплення. Команда інженерів, враховуючи побажання користувачів, вдосконалила механізм кріплення ImPAD W1002 та W1102. Док-станція кріпиться за допомогою магнітів, завдяки чому нахил екрану можна регулювати під власні потреби. В разі потреби екран можна від`єднати одним рухом і використовувати пристрій у планшетному режимі. Це вдалося досягти завдяки спеціальним неодимовим магнітам, котрі в десятки разів потужніші за звичайні.


Обидві моделі отримали IPS-матриці з гарними кутами огляду: ImPAD W1002 оснащений 10,1-дюймовим екраном, а старша модель ImPAD W1102 - 11,6-дюймовим екраном. Impression ImPAD W1002 та W1102 – це пристрої які покликані робити життя комфортнішим. Їдучи у відрядження, подорожуючи, готуючи науковий проект – нові моделі легко замінять громіздкі ноутбуки та менш продуктивні планшети.


Найближчим часом, ми плануємо здивувати користувачів новими пристроями. Але про це пізніше.


(голосов: 1)
Похожие статьи:
Комментарии к статье: