фоторедактор онлайн фотошоп онлайн игры онлайн

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій


Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій

Статус    державний
Тип    коледж
Акредитація    II
Ліцензія    АВ № 328172 від 13.04.2007 р.
Підпорядкованість    Міністерство освіти і науки України
Керівник ВНЗ    директор Коваленко  Анатолій Володимирович
Адреса    65110, Одеська обл., м. Одеса, вул. Балківська, 54
Телефони    (048) 7304900; 7304901
Факс    (048) 7325819
Web-сайт    www.otk.od.ua
E-mail    otcodnet@eurocom.od.ua
Військова кафедра    -  відсутня
Дата заснування    -

Учбовий заклад засновано в 1902 році. За роки існування підготовлено більше 60 тисяч фахівців. Академія акредитована по IV рівню з правом підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів.

    Сьогодні Одеська національна академія харчових технологій - це понад 10 тисяч студентів, 535 висококваліфікованих професорів, доцентів, кандидатів наук і викладачів, 6 навчальних корпусів з сучасними лабораторіями, бібліотека і читальні зали, сучасний обчислювальний центр, 5 гуртожитків, студентська їдальня, спортивний комплекс з плавальним басейном, спортивно-оздоровчий табір  на узбережжі Чорного моря, санаторій-профілакторій на 50 місць стаціонару та інші структурні підрозділи, які дозволяють створювати умови для здобуття високоякісних знань, побуту і відпочинку

  Зараз Одеська національна академія харчових технологій перебуває на новому етапі розвитку. Повністю запроваджено ступеневий принцип вищої освіти: від молодшого спеціаліста до бакалавра, спеціаліста, магістра, кандидата та доктора наук. До складу академії входять Одеській технічний коледж, Одеський механіко-технологічний технікум, навчально-методичний центр довузівської підготовки. Мала академія харчових технологій 7 факультетів денної форми навчання: факультет технології зерна і зернових продуктів, факультет технології хлібопекарських, кондитерських виробництв і харчування, факультет технології м`ясних, молочних продуктів і екології, факультет технології консервування і виноробства, факультет автоматизації та комп´ютерних систем, факультет технологічного обладнання та технічного сервісу і факультет економіки, менеджменту і бізнесу

   До складу академії також входять інститут післядипломної освіти і підвищення кваліфікації спеціалістів харчової і зернопереробної промисловості, інститут заочного та дистанційного навчання, відділення підготовки іноземних студентів. З метою поширення доступу до освітніх послуг відкрито комп`ютерні курси.
   В Одеській національній академії харчових технологій можна отримати одну з 17 спеціальностей харчового та економічного профілю. Постійно відкриваються нові спеціальності, спеціалізації. У 2005 році відкрито нову кафедру товарознавства та експертизи товарів. Велика увага в академії приділяється розвитку зв`язків з підприємствами харчової та зернопереробної промисловості і працевлаштуванню випускників. З метою покращення цієї роботи в умовах виробничих підприємств відкрито 5 філій кафедр академії, створено відділ організації практики та сприяння працевлаштуванню. Проводяться ярмарки вакансій. У роботі "Ярмарок вакансій - 2005" взяли участь понад 500 студентів старших курсів і представники 45 провідних харчових і зернопереробних  підприємств України. Результатом стало підписання договорів на проведення виробничої практики для більш, ніж 200 студентів, більшість з них отримали запрошення на роботу.
  Дружний колектив професорів, доцентів, викладачів, наукових співробітників і студентів впевнено розвиває вищу освіту в харчовій і зернопереробній сфері, добивається визнання професіоналів всього світу. В 2004 році академію прийняли до Асоціації європейських університетів, а в 2005 році - до Європейської федерації харчової науки і технологій. Потужний науковий і кадровий потенціал, столітні традиції Одеської національної академії харчових технологій є надійною запорукою подальшого успішного розвитку.

Найменування

Інформація

Назва

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій

Місто

Одеса

Форма навчання

денна,заочна

Статус

технічний

Тип

коледж

Акредитація

ІI рівня акредитації

Ліцензія

АВ № 328172 від 13.04.2007 р.

Приналежність


Керівник

Коваленко  Анатолій Володимирович

Адреса

65110, м. Одеса, вул. Балківська, 54

Телефони

(048) 730-49-00

Факс

(048) 730-49-01

Web-сайт


Е-mail

otkodnet@eurocom.od.ua

Дата заснування

1930 р.

Військова кафедра


Відстрочення від армії


Гуртожиток


Яка оплата за гуртожиток


Диплом державногозразка


Інші дипломита сертифікати


Який був конкурс в минулому році


Чи можливо подати документи на декілька спеціальностей одночасно

ні

Чи можливе навчання на двох факультетах одночасно

ні

Яким чином враховуються результати зовнішнього тестування


Чи є співбесіда


Чи є обов’язкове направлення студентів після закінчення вузу

ні

З якими фірмами вуз співпрацює на предмет працевлаштування випускників


Чи можна отримати в вузі другу вищу освіту


Чи можна в процесі навчання перейти з платної форми на безоплатну


(голосов: 8388)
Похожие статьи:
Комментарии к статье:
ИНТЕРЕСНОЕ:
ПОПУЛЯРНЫЕ: