Популярные товары

8 марта handmade подарки PROF CAMP ВНО ВНО 2015 ЗНО ЗНО в Украине ЗНО-2014 абитуриенты американские школ бесплатные уроки бизнес биология видеоуроки скачать внт выбор профессии документы для поступающих в ВУЗы жизнь школьников здоровый образ жизни игры идеальные уроки идеальные уроки-кейсы изобретения интересные занятия в школе интересные уроки искусство история как выбрать профессию как выучить правила правописания как легко учить уроки как сдать ЗНО коммуникация лучшие школы Украины математика мода модернизация школ наука независимое тестирование новая система обучения новости школа новости школьные новые методы обучения новый букварь образование в Украине образование в школах США образование детей обучение в современной школе опыты в лаборатории опыты в школе опыты для школьников организация школ питание подготовка к урокам подготовка к школе практика в школе практические опыты по биологии природа прогресс идеальные уроки-кейсы професиия путешествия растения реформа обучения реформы в учебе реформы в школе реформы образования саморазвитие смс-поздравления современные школы спорт сценарій до дня валентина сценарій до дня закоханих сценарій до дня святого валентина тестирование тестирование ЗНО тесты ЗНО традиции уроки онлайн уроки онлайн скачать уроки химии уроки чувств учебники школы ученики учителя школы футбол хобби школа школа он лайн школа онлайн школы США школьная школьная жизнь школьная лаборатория школьная передвижная лаборатория школьная реформа школьники школьные уроки школьные учебники школьный переполох эгэ электронные учебники

Вечір для старшокласників до Дня Захисника Вітчизни

Только на праздничной ты сможешь почерпнуть массу идей для школьного утренника, превратить любое школьное мероприятие в познавательный веселый праздник, искренне и занимательно провести все утренники, конкурсы, игры, соревнования.
Вечір для старшокласників до Дня Захисника Вітчизни

Вечір для старшокласників до Дня Захисника Вітчизни


Ведучий. Доброго дня, дорогі учасники, учителі, гості. Ми раді вітати вас у цьому святковому залі!

Ведуча. Уже стало доброю традицією до Дня Захисника Вітчизни проводити вечір для старшокласників «Нумо, хлопці!».

Ведучий. Ось і сьогодні ми зібралися для того, щоб привітати з святом юнаків та провести конкурсну програму для майбутніх захисників Вітчизни. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може.

Ведуча. Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Ведучий. Нелегка військова служба. Це ранні підйоми, багатокілометрові пробіжки і армійська дисципліна.

Ведуча. Ми сьогодні проведемо змагання між командами 9-х класів, у якому учасники продемонструють свої знання | вміння з допризовної підготовки, свої силові та фізичні якості, кмітливість.

Ведучий. Боротьба буде нелегкою. Адже за правилами гри в переможці вийде та команда, яка отримає більшу кількість балів. Тож побажаємо успіху і перемоги усім учасникам гри.

Ведуча. Оцінювати та слідкувати за конкурсом буде журі (перелік членів журі).

Ведучий. Розпочинаємо нашу гру представленням команди, захистом емблеми та презентацією назви команди.

Ведуча Журі оцінює всі конкурси за 5-бальною системою.

Оголошення результатів.

Ведучий. З давніх-давен чоловіки любили помірятися силою. Ось і сьогодні у нашій програмі другий етап —
спортивний. Він включає естафету та підтягування на перекладині.

Ведуча. Просимо журі виставити бали за даний конкурс.

Оголошення результатів.

Ведучий. Третім етапом нашої конкурсної програми є кон курс молодого солдата. Він складається з трьох частин: пришивання комірця і ґудзика; чищення картоплі; розпізнавання військових звань.

Ведуча. Просимо журі виставити бали за даний конкурс.

Оголошення результатів.

Ведучий. Наступний етап. Змагання з цивільної оборони Одягання протигазу і військової форми.

Ведуча. Просимо журі виставити бали за даний конкурс.

Оголошення результатів.

Ведучий. В народі кажуть: «Етикет — не секрет». Його повинні дотримуватись всі. Адже культура поведінки — це невід'ємна складова частина культури людського суспільства. Отже, наступний етап нашої програми дасть змогу перевірити, як дотримуються правил етикету наші учасники. Конкурс «Джентельмен»

Ситуація перша

Йдучи вулицею, у вікні будинку ви побачили свою знайому. Як ви з нею привітаєтесь? Будинок знаходиться на протилежному боці вулиці. (Потрібно привітатися, але так, щоб не привернути увагу перехожих).

Ситуація друга

В яких приміщеннях чоловікам дозволяється бути в головних уборах? (У закритому приміщенні чоловік завжди знімає головний убір. Але є такі приміщення, де дозволяється бути в головному уборі. Це східці установ, коридори, магазини, вокзали, поштамти).

Ведуча. Просимо журі виставити бали за даний конкурс.

Ведучий. Шостим конкурсом нашого змагання є конкурс вболівальників.

Ведуча. Просимо журі виставити бали за даний конкурс.

Ведучий. Останнім конкурсом нашої програми є перетягування канату. Участь бере вся команда.

Ведуча. Прийшов час підвести підсумки. Просимо вас до слова, шановне журі.

Оголошення результатів.

А зараз найпрекрасніша мить — нагородження учасників.

Ведучий. Свято завершується, а ми ще раз вітаємо наших хлопців. Залишайтеся у всіх ситуаціях справжніми лицарями.

КінецьНа сайті Хvatit.com ви можете знайти найрізноманітніші шкільні сценарії до свят, надіслати листівку онлайн і обрати цікаві святкові поздоровлення.


03.02.2011

Детальная картинка: Array

Понравилась статья? Поделись с друзьями:

Наша праздничная предназначена не только для школьных постановок, но и содержит массу интересных идей и сценариев для традиционных семейных праздников. Отпразднуй День Валентина нестандартно, повеселись с друзьями на Хэллоуин незабываемо, проведи самый необычный утренник в своей школе, поздравь своего учителя эксклюзивно, используя наши конкурсы, сценарии, розыгрыши, веселые поздравления!