фоторедактор онлайн фотошоп онлайн игры онлайн

Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет


Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет


      Адреса:
      вул. Ленінградська, 1, м. Одеса, 65091, Україна
      Телефон:
      +38(048) 711-73-85, 726-41-91, 726-53-97
      Веб-сайт:
      http://www.hgeu.com.ua  

Ректор - Крижановський Ростислав Олександрович

Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет (ХГЕУ) засновано в Одесі в 1997 році громадянами України і Росії – вченими і священнослужителями. Зареєстрований заклад Управлінням юстиції в Одеській області і є позаконфесійним духовно-світським вищим навчальним закладом самоосвіти (заочна, стаціонарна і дистанційна форми навчання).

Вища освіта в Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті побудована на християнському світогляді. Студентська молодь вивчає такі християнські дисципліни, як: «Основи християнської віри», «Історія християнства», «Християнська етика», «Християнський світогляд», «Бібліологія» та інші.
ХГЕУ – перший в Україні вищий навчальний заклад, що пропонує студентам вищу освіту за широким спектром світських і духовних спеціальностей, а саме: теологічною, економічною, юридичною, психологічною, журналістською, міжнародних відносин. Він готує перекладачів, менеджерів, маркетологів, бакалаврів і магістрів бізнес-адміністрування і міжнародного бізнесу, іміджмейкерів, фахівців митної справи, дизайнерів тощо.
Крім того, ХГЕУ є першим у країні громадським університетом, що не суперечить українському законодавству і відповідає практиці вищої освіти інших країн.
За статутом ХГЕУ існує на пожертвування і внески членів своєї організації і спонсорської допомоги. Професорсько-викладацький склад і студенти належать до більшості християнських конфесій і деномінацій: православних, католиків, греко-католиків, баптистів, п'ятидесятників, адвентистів, пресвітеріанів.
У ХГЕУ навчаються студенти майже з усіх областей України, з Росії, США, Канади, Німеччини, Білорусі, Молдови, Вірменії, Казахстану, Румунії, Лівану, Іспанії, Конго, Індії, Бангладеш.
Християнська університетська освіта є класичною і розвивається вже протягом дев'яти століть.
Останнім часом перші три місця, за світовим рейтингом вузів, посідають християнські університети. Найвідоміші з них Гарвардський, Оксфордський, Кембриджський, Йельський, Колумбійський та інші.
У ХГЕУ навчальні дисципліни викладають співробітники Національної академії наук України.
Академічна наука сьогодні – це розвиток найбільш перспективних досліджень майбутнього. Поєднання класичної і академічної освіти в ХГЕУ дає змогу проводити випереджаючу освіту.
ХГЕУ відрізняється від інших вузів високою духовністю і якістю освіти, і як самостійний структурний підрозділ входить до складу Центру гуманітарної освіти Національної академії наук України. Серед викладачів ХГЕУ – сім академіків, понад 25 професорів, 24 доктори і 35 кандидатів наук; талановиті практики й аспіранти.
Завдяки укладеним договорам з Московським гуманітарно-економічним інститутом (МГЕІ) і Віденським міжнародним університетом ХГЕУ орієнтується на світові стандарти вищої освіти з урахуванням українських, російських і західних. Випускники ХГЕУ отримують дипломи США, українського, російського (державного), австрійського зразка. Магістерські і бакалаврські програми університету акредитовані за теологічними, юридичними, економічними, психологічними і журналістськими спеціальностями в International Council Higher Education (Цюрих, Швейцарія).
Навчальні дисципліни для студентів Інституту міжнародного бізнесу при ХГЕУ і Віденському університеті викладаються англійською мовою за західними стандартами.
Серед небагатьох вузів України ХГЕУ брав участь у Всесвітній виставці в Парижі (EDUCATION-2002).
За вагомий внесок у відродження духовності, науки і культури ХГЕУ нагороджено орденом Святої Софії, а за заслуги перед людством і досягнення у сфері підготовки фахівців – міжнародним орденом «MILLENNIUM AWARD» (Оксфорд).
Поряд з навчальними факультетами й інститутами до структури ХГЕУ входить ряд науково-дослідних інститутів. Серед них Інститут комплексних проблем морського природокористування і НТП (якому вже двадцять років).
Уже дев'ять випусків фахівців і магістрів ХГЕУ завдяки професійній підготовці, діловим і моральним якостям успішно працюють у державних, громадських, релігійних і комерційних структурах.

Найменування

Інформація

Назва

Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет

Місто

Одеса

Форма навчання

денна, заочна, дистанційна

Статус

недержавний

Тип

університет

Акредитація


Ліцензія


Приналежність


Керівник

Крижановський Ростислав Олександрович

Адреса

65091, м. Одеса, вул. Ленінградська, 1

Телефони

(048) 726-41-91, 726-53-97

Факс

(048) 711-73-85

Web-сайт

www.hgeu.com.ua

Е-mail

hgeu.odessa@mail.ru

Дата заснування

1997 р.

Військова кафедра

немає

Відстрочення від армії


Гуртожиток


Яка оплата за гуртожиток


Диплом державногозразка

Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету, Московського гуманітарно-економічного інституту, Віденського міжнародного університету

Інші дипломита сертифікати


Який був конкурс в минулому році


Чи можливо подати документи на декілька спеціальностей одночасно

ні

Чи можливе навчання на двох факультетах одночасно

ні

Яким чином враховуються результати зовнішнього тестування


Чи є співбесіда


Чи є обов’язкове направлення студентів після закінчення вузу

ні

З якими фірмами вуз співпрацює на предмет працевлаштування випускників


Чи можна отримати в вузі другу вищу освіту


Чи можна в процесі навчання перейти з платної форми на безоплатну

так


(голосов: 6825)
Похожие статьи:
Комментарии к статье:
ИНТЕРЕСНОЕ:
ПОПУЛЯРНЫЕ: