фоторедактор онлайн фотошоп онлайн игры онлайн

Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій


Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій

Контакти:
телефон: (032)-234-26-08, 263-62-61
адреса: 79060, Львівська обл., м. Львів, вул. І.Пулюя, 42
web-сайт: http://www.ldkhp.com.ua
e-mail: ldkhp@lviv.farlep.net

Освітянська справа у Галичині і зокрема у славному місті Львові має багату й цікаву історію. Одна з її етапних сторінок пов’язана з відкриттям у Львові технікуму харчової промисловості - єдиного навчального закладу, в якому готують молодших спеціалістів для підприємств харчової промисловості України.

Львівський технікум харчової промисловості створений на базі комерційного ліцею в 1940 році згідно Постанови РНК УРСР від 11.06.1940 р. № 842 “Про організацію вищих і середніх спеціальних навчальних закладів у Західних областях УРСР”.

У 1944 році технікум відновив свою діяльність.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року №681-р і спільним Наказом Міністерства аграрної політики України та Міністерства освіти і науки України № 392/844 від 2 листопада 2004 року коледж передано до сфери управління Міністерства освіти і науки України, а згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 910 від 2 грудня 2004 року коледж став структурним підрозділом Національного університету харчових технологій.

Коледж здійснює свою роботу у відповідності зі Статутом Національного університету харчових технологій та Положенням про Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій.

У коледжі здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на основі базової середньої освіти та повної загальної середньої освіти за такими напрямами і спеціальностями:

    * “Експлуатація і ремонт обладнання харчових виробництв”;
    * “Бродильне виробництво і виноробство”
    * “Виробництво харчової продукції”
    * “Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів”
    * “Бухгалтерський облік”
    * “Комерційна діяльність”

У коледжі працює 88 викладачів, серед них 6 кандидатів наук, 39 викладачів вищої категорії.

Будівлі і споруди Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій розміщені на земельній ділянці, яка входить до складу міста Львова. Площа земельної ділянки 2,25 га.

Земельна ділянка включає такі функціональні зони: навчальну, фізкультурно-спортивну, відпочинкову, господарську. У навчальній зоні розміщена чотирьохповерхова типова будівля навчального корпусу.

Матеріально-технічна база коледжу складається з чотирьохповерхового навчального корпусу загальною площею 10763 кв.м., в тому числі навчальна площа 8364 кв.м, в розрахунку на одного студента – 11,1 кв.м. та гуртожитку загальною площею 5362 кв.м. на 440 місць.

У навчальному корпусі є просторий актовий зал на 430 місць, бібліотека з читальним залом на 60 місць, музей історії хліба, їдальня на 176 місць. Діє філія бібліотеки у гуртожитку коледжу з читальним залом на 30 місць.

До спортивного комплексу входить спортивний зал площею 288 кв.м, зал гімнастики площею 75 кв.м, тренажерний зал площею 45 кв.м, лижна база, оздоровчий центр, стадіон, баскетбольний, волейбольний, футбольний майданчики, сектори для занять легкою атлетикою.

Навчання в коледжі організовано в одну зміну при 30-годинному тижневому навантаженні. Рівень забезпечення навчального процесу спеціалізованими кабінетами, лабораторіями, приладами, обладнанням, інструментами, нормативно-проектною та нормативно-обліковою документацією, первинними документами, формами звітності відповідає вимогам щодо акредитації.

Коледж має 75 сучасних персональних комп’ютери. У коледжі обладнано п’ять навчальних лабораторій інформатики та комп’ютерної техніки. Усі персональні комп’ютери об’єднані у локальну комп’ютерну мережу. Коледж забезпечує безоплатний необмежений доступ до глобальної комп’ютерної мережі Інтернет студентам, викладачам і співробітникам через радіоканал.

У коледжі функціонують мультимедійні віртуальні лабораторії, обладнані новітніми технічними комп’ютерними засобами гавчання.

У навчальному закладі склалась постійна тенденція до зростання бібліотечного фонду, виданого українською мовою. Частка навчальної літератури українською мовою складає 76,5% від загального фонду навчальної літератури. Кількість періодичних видань становить понад 40 одиниць.

Бібліотечний фонд постійно оновлюється і поповнюється підручниками та посібниками, відповідною методичною літературою. Прослідковується позитивна динаміка зростання бібліотечного фонду.

Найменування

 

Інформація

Назва

Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій

Місто   

Львів

Форма навчання

денна (на базі 9 і 11 класів), заочна (на базі 11 класів)

Статус

державний

Тип

коледж

Акредитація 

І рівня акредитації

Ліцензія    

АВ № 048906 від 17.07.2006 р.

Приналежність   

 

Керівник

 

Адреса

79060, м. Львів, вул. І. Пулюя, 42

Телефони

(032)-234-26-08, 263-62-61

Факс

(0322)-63-82-22

Web-сайт

  web-сайт: http://www.ldkhp.com.ua

Е-mail

e-mail: ldkhp@lviv.farlep.net

Дата заснування   

1940 р.

Військова кафедра  

 

Відстрочення від армії  

 

Гуртожиток

  є

Яка оплата за гуртожиток   

 

Диплом державного зразка   

 

Інші дипломи та сертифікати   

 

Який був конкурс в минулому році   

 

Чи можливо подати документи на декілька спеціальностей одночасно  

  ні

Чи можливе навчання на двох факультетах одночасно

 

Яким чином враховуються результати зовнішнього тестування   

 

Чи є співбесіда 

 

Чи є обов’язкове направлення студентів після закінчення вузу

  ні

З якими фірмами вуз співпрацює на предмет працевлаштування випускників 

 

Чи можна отримати в вузі другу вищу освіту 

 

Чи можна в процесі навчання перейти з платної форми на безоплатну 

 

Скільки коштує друга вища освіта   

 

Чи є якісь пільги, для кого 

 

Які іноземні мови вивчаються в вузі 

 

Чи є стажування за кордоном (або за обміном)   

 

Скільки коштує навчання  

 

Яка заробітна платня випускників після завершення вузу 

 


Матеріально-технічна база

 

Профіль

 


(голосов: 31167)
Похожие статьи:
Комментарии к статье:
ИНТЕРЕСНОЕ:
ПОПУЛЯРНЫЕ: