фоторедактор онлайн фотошоп онлайн игры онлайн

Європейський університет

Європейський університет 

03115,м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в.
Тел.: (044) 450-64-90, 450-99-31.
Е-mail: office@e-u.in.ua;
www.e-u.in.ua
Рік заснування - 1991.
IV рівень акредитації.
Ліцензія МОН Україні АВ №395188 від 07.04.2011 р.
Форма власності – приватна.

Факультети:
економіки та менеджменту;
інформаційних системта технологій;
безпеки підприємств;
юридичний;
екології таохорони навколишнього середовища;
професійної адаптаціїі підприємництва;
філософії (теологія).

У структурі університету:
•Навчально-науковий інститут права та безпеки підприємництва.
•Науково-дослідний інститутсистемних досліджень, стабілізації та розвитку економіки.
•Інститут регіонального розвитку.
•Інститут екології та менеджменту охорони здоров'я.
•Міжнародний освітньо-підготовчий центр, в якому іноземні громадяни мають можливістьготуватися до вступу у ВНЗ України з інженерно-технічного,гуманітарного, економічного, медико-біологічного напрямів.

В університеті створена система безперервної освіти, складовими якої є: школа дитячий садок, гімназія «Євроленд», центр «Абітурієнт», Бізнес-коледж, університет.

Освітньо-кваліфікаційні рівні, за якими ведеться підготовка фахівців: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр.
Проводиться перепідготовка за базовими напрямами.
Працює аспірантура, спеціалізована рада із захисту кандидатських дисертацій, докторантура.
Випускники університету отримують диплом державного зразката диплом Європейського університету.

Форми навчання: денна, заочна, дистанційна.

Європейський університет – неодноразовий лауреат Міжнародного рейтингу популярності та якості «Золота фортуна» у номінації «Кращий навчальний заклад», нагороджений золотою медаллю «Незалежність України», фіналіст Українського національного конкурсу з якості у номінації «Великі підприємства», переможець національного конкурсу «Золоті торгові марки», а також дипломант багатьох різноманітних виставок та конкурсів як в нашій країні, так і за її межами. Так у вересні 2008 р., у столиці Іспанії - Барселоні, за високу якість продукції та послугу відповідності з європейськими стандартами університет отримав визнання «Європейська якість» («European Qualitu»).
Диплом Європейського університету цінується на ринку праціі випускники здебільшого обіймають престижні й відповідальні посади, швидко і впевнено будують свою кар'єру.

Університет має сучасне матеріально-технічне забезпечення навчальнометодичної та науково-дослідної діяльності, новітнєінформаційно-технологічне оснащення, сучасний навчально-тренувальний і видавничо-поліграфічний комплекси, кадровуагенцію «Євроконсалт», культурно-мистецький та медико-здоровчий центри. З метою інтеграції у європейську та міжнародну систему освітина всіх курсах з усіх спеціальностей в Європейському університеті впроваджена кредитно-модульна система організаціїнавчального процесу у відповідності до вимог Болонського процесу.
Діє студентський парламент.
Для впровадження новітніх освітніх технологій в університет запрошуються високопрофесійні вітчизняні та зарубіжні викладачі.
Університет забезпечує постійні стажування викладачів та студентів у Польщі, Німеччині, Австрії, Франції, Швеції, Фінляндії, США. З метою забезпечення практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників Європейським університетом укладено двосторонні договори про науково-практичне співробітництво з багатьма комерційними фірмами, спільними підприємствами, банками, фінансово-кредитними організаціями.

«Вчись,працюючи!» – основна парадигма навчально-виховного процесу Європейського університету. Студенти мають можливість отримати кредит на навчання. Підтримуючи державну програму про соціальний захист малозабезпеченого населення, університет надає можливість цим категоріям здобути вищу освіту на пільгових умовах.
В університеті діє культурномистецький центр, у структурі якого працюють народно-аматорська театральна студія «Етуаль»,вокальна студія «Овація», колектив сучасного бального танцю, хореографічна студія (народні танці, брейкданс, степ), інструментальний ансамбль та клуб бардівської пісні, КВК, школаведучих шоу та конкурсно-розважальних програм.

До послуг студентів: гуртожитки, бібліотеки, автошкола, спортивні зали, молодіжні кафе, їдальні, салон краси, гірськолижнабаза «Едельвейс».
Європейський університет – це освітній центр, метою якого єформування високоосвіченої професійної еліти України, вільноїі творчої, здатної на самостійне мислення і дії у галузі економіки, менеджменту, права, інформаційних технологій та безпеки підприємництва на базі глибоких наукових знань, усвідомлення збалансованості суспільних дій і особистих спрямувань.

Стань студентом Європейського університету, здобудь знання європейського рівня!

Важливі деталі

Найменування

Інформація


Назва

Європейський університет

Місто

м. Київ

Форма навчання

денна, заочна, дистанційна

Статус

державний

Тип

Форма власності – приватна

Акредитація

ІV

Ліцензія

Ліцензія МОН України АВ №395188 від 07.04.2011 р.

Приналежність


Керівник


Адреса

03115, м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в

Телефони

(044) 450-64-90, 450-99-31

Факс


Web-сайт

www.e-u.in.ua

Е-mail

office@e-u.in.ua

Дата заснування

1991 р.

Військова кафедра

є

Відстрочення від армії

так

Гуртожиток

є

Яка оплата за гуртожиток


Диплом державного зразка

Випускники університету отримують диплом державного зразка
та диплом Європейського університету.

Інші дипломита сертифікати


Який був конкурс в минулому році


Чи можливо подати документи на декілька спеціальностей одночасно

ні

Чи можливе навчання на двох факультетах одночасно

ні

Яким чином враховуються результати зовнішнього тестування


Чи є співбесіда


Чи є обов’язкове направлення студентів після закінчення вузу


З якими фірмами вуз співпрацює на предмет працевлаштування випускників

З метою забезпечення практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників Європейським університетом укладено двосторонні договори про науково-практичне співробітництво з багатьма комерційними фірмами, спільними підприємствами, банками, фінансово-кредитними організаціями. «Вчись, працюючи!» – основна парадигма навчально-виховного процесу Європейського університету.

Чи можна отримати в вузі другу вищу освіту

Проводиться перепідготовка за базовими напрямами. Працює аспірантура, спеціалізована рада із захисту кандидатських дисертацій, докторантура.

Чи можна в процесі навчання перейти з платної форми на безоплатну


Скільки коштує друга вища освіта


Чи є якісь пільги, для кого

Студенти мают

(голосов: 7188)
Похожие статьи:
Комментарии к статье:
ИНТЕРЕСНОЕ:
ПОПУЛЯРНЫЕ: