фоторедактор онлайн фотошоп онлайн игры онлайн

Міжрегіональна Академія управління персоналом

мауп

Міжрегіональна Академія управління персоналом


 
03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП.
Тел.: (044) 490-95-05, 494-47-47. Факс (044) 524-95-11.
E-mail: iapm.@iapm.edu.ua;
www.maup.com.ua


Мауп


Ліцензія АВ  586166 від 11.08.2011 р.
Готує фахівців за 32 спеціальностями та 98 спеціалізаціями.
Академію ліцензовано Міністерством освіти і науки України та акредитовано за IV рівнем за всіма ліцензованими спеціальностями з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка.
Освітньо-кваліфікаційні рівні: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, спеціаліст перепідготовки, магістр.

Cпеціальності і спеціалізації:
• Менеджмент; менеджмент організацій;менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;адміністративний менеджмент:економіка та управління бізнесом; менеджмент туризму та готельного бізнесу; екологічний менеджмент; будівельний менеджмент; медичний та фармацевтичний менеджмент;промисловий менеджмент; менеджмент охоронної діяльності; менеджмент підприємницької діяльності; міжнародний туризм; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; управління містом; управління якістю; менеджмент організацій місцевого самоврядування.
• Управління персоналом та економіка праці;економіка підприємства:економіка та управління персоналом; міжнародна економіка та управління персоналом; системи і технології місцевого самоврядування; економіка та управління персоналом у медичних і фармацевтичних установах; міжнародна військова економіка та управління персоналом; економіка та управління персоналом у промисловості; економіка та управління персоналом у будівельних організаціях; економіка та управління персоналом в екологічній сфері.
• Фінанси:фінансовий менеджмент; міжнародна економіка та фінанси; міжнародні валютно-кредитні та фінансові відносини;банківська справа; міжнародна економіка та банківська справа; страховий менеджмент.
• Банківська справа:банківський менеджмент; міжнародна економіка та банківська справа.
• Облік і аудит:облік і аудит; облік і аудит зовнішньоекономічної діяльності; аудит інформаційних систем та технологій; експертиза, оцінка і облік нерухомого майна; облік і аудит у сільському господарстві; облік і аудит у бюджетних установах;облік і експертиза; облік, контроль і ревізія; облік у комерційних банках і страхових компаніях; обліково-фінансові процеси; облік і аудит військово-промислового комплексу.
• Маркетинг:міжнародний бізнес та маркетинг; міжнародний маркетингта реклама; міжнародний маркетинг та економічна журналістика; аграрний маркетинг; маркетинг харчових технологій; екологічний маркетинг; будівельний маркетинг; маркетинг масмедіа та видавничо-поліграфічної справи; маркетинг друкованої продукції; маркетинг медицини та фармації; міжнародний бізнес та маркетинг; промисловий маркетинг; торговельний маркетинг; транспортний маркетинг;маркетинг друкованої продукції; маркетинг книгорозповсюдження; маркетинг військово-промислового комплексу.
• Прикладна статистика.
• Соціологія:соціологія управління та паблік-рилейшнз; соціологія міжнародних відносин; соціологія масових комунікацій та журналістики; соціологія місцевого самоврядування і державного управління.
• Психологія:медична психологія; практична психологія; арт-психологія; індивідуальне та сімейне консультування; організаційне консультування і тренінг; психологія екстремальних та кризових станів; педагогічна психологія; психодинамічна психологія; практична психологія збройних формувань.
• Політологія:політичний маркетинг та державне управління; політичнелідерство та паблік-рилейшнз; політологія міжнародних відносин; конституційне право та політичний менеджмент.
• Правознавство; правоохоронна діяльність:міжнародне комерційне право; фінансове та банківське право; комерційне та трудове право; безпека діяльності організацій і установ.
• Прикладна математика.
• Філологія:педагогіка і методика середньої освіти, мова та література(англійська); переклад (англійська мова); переклад (німецька мова); переклад (військовий переклад).
• Педагогічна освіта:педагогіка і методика середньої освіти, мова та література(англійська).
• Міжнародні відносини; країнознавство:міжнародні відносини і дипломатія (країни Близького Сходу); міжнародні відносини і дипломатія (країни Європейського Союзу).

мауп

Форми навчання: денна; вечірня (на базі вищої освіти); заочна (у т.ч. дистанційна – з використанням Інтернет та мультимедійних технологій).

Конкурсний відбір вступників на І курс здійснюється за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти,отриманими вступниками у поточному році.
Прийом на старші курси за результатами фахового вступного випробування.
До складу МАУП входять:
– Президентський університет (м. Київ).
– Всеукраїнський університет (інститути, філії та відділення в усіх регіонах України).
– Закордонні філії.


Важливi деталi

Найменування


Інформація


Назва

Міжрегіональна Академія управління персоналом

Місто

м. Київ

Форма навчання

денна,вечірня

Статус

недержавна

Тип


Акредитація

ІV

Ліцензія

АВ № 617439 від 24.04.2012 р.

Приналежність


Керівник

ректор Подоляка Анатолій Миколайович, доктор юридичних наук

Адреса

03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2,

Телефони

(044) 490-95-05, 494-47-47

Факс

(044) 524-95-11

Web-сайт

www.maup.com.ua

Е-mail

iapm@iapm.edu.ua

Дата заснування

1989

Військова кафедра

є

Відстрочення від армії

так

Гуртожиток

є

Яка оплата за гуртожиток


Диплом державногозразка


Інші дипломита сертифікати


Який був конкурс в минулому році


Чи можливо подати документи на декілька спеціальностей одночасно

ні

Чи можливе навчання на двох факультетах одночасно

ні

Яким чином враховуються результати зовнішнього тестування


Чи є співбесіда

є

Чи є обов’язкове направлення студентів після закінчення вузу


З якими фірмами вуз співпрацює на предмет працевлаштування випускників


Чи можна отримати в вузі другу вищу освіту


Чи можна в процесі навчання перейти з платної форми на безоплатну


Скільки коштує друга вища освіта


Чи є якісь пільги, для кого(голосов: 16548)
Похожие статьи:
Комментарии к статье:
ИНТЕРЕСНОЕ:
ПОПУЛЯРНЫЕ: