фоторедактор онлайн фотошоп онлайн игры онлайн

Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України

АКАДЕМІЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
імені Героїв Чорнобиля

м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8

Телефон (0472) 55-09-39, факс: (0472) 55-09-69, 55-09-71
Приймальна та відбіркова комісії: (0472) 55-09-65, 55-16-62, 55-18-13, 55-09-74
E-mail: apb.cherkasy@mns.gov.ua, fire@fire.ck.ua. Web: www. apb.mns.gov.ua

Рівень акредитації: Академія акредитована за статусом вищого закладу освіти IV рівня
(Сертифікат: Серія РД- IV № 2453126 від 06.04.2012 р.)


 Пожарная безопастность
Т.В.О. РЕКТОРА – Андрієнко Василь Миколайович,                                                  
кандидат історичних наук, доцент, с.н.с., заслужений працівник цивільного захисту України, академік Академії будівництва України, генерал-майор     служби цивільного захисту.         
ФАКУЛЬТЕТИ: пожежно-рятувальної діяльності; пожежно-профілактичної діяльності; управління; пожежної безпеки та охорони праці, заочного та дистанційного навчання.
Навчальний процес забезпечують 16 кафедр, на яких працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад.
НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ:
• освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”:
Пожежна безпека; Цивільний захист; Психологія; Системна інженерія; Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
• освітньо-кваліфікаційний рівень “спеціаліст”, “магістр”:
Пожежна безпека.
ПЕРЕПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ:
• за спеціальністю “Пожежна безпека”.
ПІДГОТОВКА ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН:
• за акредитованим напрямами та спеціальностями (“Пожежна безпека”).
Також, при академії функціонують курси довузівської підготовки та є можливість підвищення кваліфікації керівних кадрів ДСНС України у галузі знань “Цивільна безпека”.
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА: 6 лекційних залів, 21 лабораторія, 49 навчальних кабінетів, сучасні комп’ютерні класи, наукова і спеціальна бібліотеки, сучасний центр практичного навчання (комплекс з підготовки газодимозахисників, навчальні пожежно-рятувальна і технічна частини, навчальний пункт та навчальний полігон).
Курсанти забезпечуються форменим одягом, безкоштовним житлом та харчуванням. Усі курсанти та студенти отримують посвідчення пожежника-рятувальника та водія категорії “А” і “В”.
В академії культивується більше двох десятків видів спорту, створені всі умови для фізичного загартування курсантів і студентів, проведення цікавого та змістовного дозвілля.
Відповідно рейтингу кращих ВНЗ України Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля в категорії вищих навчальних закладів України з права, правоохоронної діяльності, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності займає четверте місце.

ФОРМИ НАВЧАННЯ: денна, заочна (за державним замовленням і на платних засадах).
В академії діє ад’юнктура за спеціальностями “Пожежна безпека”, “Психологія діяльності в особливих умовах”. Відкрита спецрада з захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю “Пожежна безпека”.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ (НА РІК): денна форма – 7650 грн., заочна – 5000 грн.
ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ: Практику курсанти та студенти проходять у підрозділах ДСНС України та інших відомствах, а також за кордоном.
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО: академія співпрацює зі спорідненими службами та вищими навчальними закладами Росії, Білорусії, Польщі, Казахстану, Болгарії, Грузії, Молдови тощо.
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ: випускники денної форми навчання за державним замовленням (курсанти) отримують спеціальне звання “лейтенант служби цивільного захисту” та гарантоване працевлаштування в органах і підрозділах ДСНС України.
Кращі студенти мають можливість перевестися на навчання за держаним замовленням. Диплом навчального закладу дає студентам право на працевлаштування в підрозділах ДСНС України.
ДО ПОСЛУГ КУРСАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ: гуртожиток, їдальня, кафе, медико-санітарна частина, спортивно-оздоровчий комплекс європейського зразка, центр культури та дозвілля, заміський навчально-спортивний табір.
Для участі в конкурсі для вступу на навчання 
вступники подають такі сертифікати УЦОЯО:    
- - за напрямами підготовки “Пожежна безпека” та “Цивільний захист”: з математики (не нижче 140 балів); з української мови та літератури*, а також із фізики або хімії* (за вибором абітурієнта);
- - за напрямом підготовки “Психологія”: з біології (не нижче 140 балів); з української мови та літератури*, а також з історії України або іноземної мови* (за вибором абітурієнта);
- - за напрямом підготовки “Системна інженерія” та “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”: з математики (не нижче 140 балів); з української мови та літератури*, а також із фізики або іноземної мови* (за вибором абітурієнта).
- * не нижче 124 балів
Кандидати на навчання за державним замовленням додатково проходять медичний огляд з обов’язковим психофізіологічним обстеженням та випробування з оцінки рівня фізичної підготовки.
Ліцензія МОН України про надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти: Серія АД № 073049 від 08.01. 2013 р. 


пожар

АПБ

АПБ(голосов: 65104)
Похожие статьи:
Комментарии к статье:
ИНТЕРЕСНОЕ:
ПОПУЛЯРНЫЕ: