Популярные товары
Советы Абитуриенту

3D книга ВУЗ ВУЗы Луцький інститут розвитку людини УБС НБУ Университет Украина банковский вуз вуз вузовская вузовские исследования вузы вузы Америки вузы за рубежом вузы украины выбрать вуз высшие образование высшие учебные заведения. ВУЗы США жизнь студента зарубежные ВУЗы зарубежные вузы зарубежные студенты зно как получить диплом как получить образование за рубежом как поступить без блата как поступить в ВУЗ как поступить в ВУЗ США как поступить в зарубежный вуз київські вузи книга с эффектом присутствия міжнародні відносини новости ВУЗов образование в украине образование за рубежом обучение Литве поступить в вуз поступление в ВУЗ поступление в вуз результаты тестов зно сессия без напряга спартакиада студенты студенты США студенты в космосе студенты спорт университет Украина университет банковского дела университет украина учеба в ВУЗе учеба за границей учеба за рубежом что творится в внз інститут розвитку людини Україна

Європейський університет

Європейський університет


Європейський університет 


03115,м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в.
Тел.: (044) 450-64-90, 450-99-31.
Е-mail: office@e-u.in.ua;
www.e-u.in.ua
Рік заснування - 1991.
IV рівень акредитації.
Ліцензія МОН Україні АВ №395188 від 07.04.2011 р.
Форма власності – приватна.

Факультети:

економіки та менеджменту;
інформаційних системта технологій;
безпеки підприємств;
юридичний;
екології таохорони навколишнього середовища;
професійної адаптаціїі підприємництва;
філософії (теологія).

У структурі університету:

•Навчально-науковий інститут права та безпеки підприємництва.
•Науково-дослідний інститутсистемних досліджень, стабілізації та розвитку економіки.
•Інститут регіонального розвитку.
•Інститут екології та менеджменту охорони здоров'я.
•Міжнародний освітньо-підготовчий центр, в якому іноземні громадяни мають можливістьготуватися до вступу у ВНЗ України з інженерно-технічного,гуманітарного, економічного, медико-біологічного напрямів.

В університеті створена система безперервної освіти, складовими якої є: школа дитячий садок, гімназія «Євроленд», центр «Абітурієнт», Бізнес-коледж, університет.

Освітньо-кваліфікаційні рівні, за якими ведеться підготовка фахівців: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр.
Проводиться перепідготовка за базовими напрямами.
Працює аспірантура, спеціалізована рада із захисту кандидатських дисертацій, докторантура.
Випускники університету отримують диплом державного зразката диплом Європейського університету.

Форми навчання: денна, заочна, дистанційна.

Європейський університет – неодноразовий лауреат Міжнародного рейтингу популярності та якості «Золота фортуна» у номінації «Кращий навчальний заклад», нагороджений золотою медаллю «Незалежність України», фіналіст Українського національного конкурсу з якості у номінації «Великі підприємства», переможець національного конкурсу «Золоті торгові марки», а також дипломант багатьох різноманітних виставок та конкурсів як в нашій країні, так і за її межами. Так у вересні 2008 р., у столиці Іспанії - Барселоні, за високу якість продукції та послугу відповідності з європейськими стандартами університет отримав визнання «Європейська якість» («European Qualitu»).
Диплом Європейського університету цінується на ринку праціі випускники здебільшого обіймають престижні й відповідальні посади, швидко і впевнено будують свою кар'єру.

Університет має сучасне матеріально-технічне забезпечення навчальнометодичної та науково-дослідної діяльності, новітнєінформаційно-технологічне оснащення, сучасний навчально-тренувальний і видавничо-поліграфічний комплекси, кадровуагенцію «Євроконсалт», культурно-мистецький та медико-здоровчий центри. З метою інтеграції у європейську та міжнародну систему освітина всіх курсах з усіх спеціальностей в Європейському університеті впроваджена кредитно-модульна система організаціїнавчального процесу у відповідності до вимог Болонського процесу.
Діє студентський парламент.
Для впровадження новітніх освітніх технологій в університет запрошуються високопрофесійні вітчизняні та зарубіжні викладачі.
Університет забезпечує постійні стажування викладачів та студентів у Польщі, Німеччині, Австрії, Франції, Швеції, Фінляндії, США. З метою забезпечення практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників Європейським університетом укладено двосторонні договори про науково-практичне співробітництво з багатьма комерційними фірмами, спільними підприємствами, банками, фінансово-кредитними організаціями.

«Вчись,працюючи!» – основна парадигма навчально-виховного процесу Європейського університету. Студенти мають можливість отримати кредит на навчання. Підтримуючи державну програму про соціальний захист малозабезпеченого населення, університет надає можливість цим категоріям здобути вищу освіту на пільгових умовах.
В університеті діє культурномистецький центр, у структурі якого працюють народно-аматорська театральна студія «Етуаль»,вокальна студія «Овація», колектив сучасного бального танцю, хореографічна студія (народні танці, брейкданс, степ), інструментальний ансамбль та клуб бардівської пісні, КВК, школаведучих шоу та конкурсно-розважальних програм.

До послуг студентів: гуртожитки, бібліотеки, автошкола, спортивні зали, молодіжні кафе, їдальні, салон краси, гірськолижнабаза «Едельвейс».

Європейський університет – це освітній центр, метою якого єформування високоосвіченої професійної еліти України, вільноїі творчої, здатної на самостійне мислення і дії у галузі економіки, менеджменту, права, інформаційних технологій та безпеки підприємництва на базі глибоких наукових знань, усвідомлення збалансованості суспільних дій і особистих спрямувань.

Стань студентом Європейського університету, здобудь знання європейського рівня!

Важливі деталі

Найменування

Інформація


Назва

Європейський університет

Місто

м. Київ

Форма навчання

денна, заочна, дистанційна

Статус

державний

Тип

Форма власності – приватна

Акредитація

ІV

Ліцензія

Ліцензія МОН України АВ №395188 від 07.04.2011 р.

Приналежність


Керівник


Адреса

03115, м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в

Телефони

(044) 450-64-90, 450-99-31

Факс


Web-сайт

www.e-u.in.ua

Е-mail

office@e-u.in.ua

Дата заснування

1991 р.

Військова кафедра

є

Відстрочення від армії

так

Гуртожиток

є

Яка оплата за гуртожиток


Диплом державного зразка

Випускники університету отримують диплом державного зразка
та диплом Європейського університету.

Інші дипломита сертифікати


Який був конкурс в минулому році


Чи можливо подати документи на декілька спеціальностей одночасно

ні

Чи можливе навчання на двох факультетах одночасно

ні

Яким чином враховуються результати зовнішнього тестування


Чи є співбесіда


Чи є обов’язкове направлення студентів після закінчення вузу


З якими фірмами вуз співпрацює на предмет працевлаштування випускників

З метою забезпечення практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників Європейським університетом укладено двосторонні договори про науково-практичне співробітництво з багатьма комерційними фірмами, спільними підприємствами, банками, фінансово-кредитними організаціями. «Вчись, працюючи!» – основна парадигма навчально-виховного процесу Європейського університету.

Чи можна отримати в вузі другу вищу освіту

Проводиться перепідготовка за базовими напрямами. Працює аспірантура, спеціалізована рада із захисту кандидатських дисертацій, докторантура.

Чи можна в процесі навчання перейти з платної форми на безоплатну


Скільки коштує друга вища освіта


Чи є якісь пільги, для кого

Студенти мают


Назад в раздел